Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Майстерня кованих виробів «Брама»

Майстерня кованих виробів «Брама»

Додано : 21-11-2022  |  Переглядів : 534
Майстерня «Брама» - професійні ковані вироби для будинків і підприємств

Наша компанія працює на ринку вже більше 10 років. Ковані вироби, незважаючи на свою вартість, користуються великою популярністю. Заплативши один раз, ви отримуєте довговічний паркан або гойдалку на 70-100 років. Тобто ними будуть користуватися ще й ваші дорослі онуки.

За час роботи нашої компанії ми зуміли зарекомендувати себе як відповідальний виробник. На нашому рахунку сотні виконаних замовлень і задоволених клієнтів. Найважливіший показник нашої роботи - це відгуки замовників, які рекомендують нас знайомим. Отримуючи вдячні слова задоволених клієнтів, нам хочеться розвиватися далі. Для нас це не просто робота, ми по-справжньому любимо свою справу і в цьому наш головний секрет успіху. Головна мета майстерні «Брама» - задоволений і щасливий клієнт!

Створення затишку і комфорту в будинку, на прилеглій території, а також у вашому бізнесі - важливе завдання при плануванні та облаштуванні. Що вам дадуть ковані вироби? Безумовно безпеку, спокій і надійність. Все це завдяки їх міцності і якості, адже вони виконані з масивних матеріалів. Наші майстри використовують тільки сучасну і високоякісну матеріали виробництва Іспанії для фарбування виробів (грунт з алюмоцинком і покривають їх лаком).

Практичні і довговічні ковані огорожі в каталозі «Брама»

Щоб захистити свою територію і вберегтись від злодіїв і грабіжників, встановлюйте ковані огорожі і ворота. Саме ковані огорожі перешкоджають проникненню непроханих «гостей», так як вони високі, мають колючі елементи, які важко подолати, а також дуже важкі і міцні, тому їх важко зламати. Але це тільки пару видів наших виробів. Майстерня кованих виробів з радістю пропонує свої послуги з виробництва, доставки та встановлення кованих виробів різних категорій:

• Ковані ворота і хвіртки.
• Ковані перила, поручні, балкони, сходи.
• Ковані паркани.
• Ковані гойдалки.
• Вуличні ковані барбекю, мангали, грилі.
• Ковані решітки на вікна.
• Ковані навіси і козирки.

У нас дуже демократичні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші Ковані вироби відрізняються високою якістю, міцністю, довговічністю і унікальним дизайном. Ви зможете похвалитися перед друзями і знайомими таким шедевром кованої роботи. І не забудьте розповісти, де саме ви замовили таку красу. Ми завжди раді новим покупцям!

Замовити кований навіс або козирок в інтернеті стало ще простіше!

Територіально майстерня «Брама» знаходиться в місті Радивилів Рівненської області. Ви можете приїхати до нас на виробництво, побачити зразки, поспілкуватися з менеджерами і зробити замовлення. Ми здійснюємо доставку кованих виробів по всій Україні і даємо 2 роки гарантії. У нас в штаті є монтажники, які вміють встановлювати як навіси, так і ворота на автоматиці.

Довірте свій двір компетентній і досвідченій компанії «Брама». Чекаємо вас у нас!
Реклама:
919 . 13635 . 50439156