Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Будмонтаж Агросервіс, ТОВ

Будмонтаж Агросервіс, ТОВ

Додано : 03-02-2023  |  Переглядів : 109
ТОВ Будмонтаж Агросервіс пропонує в оренду унікальні моделі обладнання для очищення зерна

Машини для очищення зерна вважаються чимось особливим в області зерноочистки. Завдяки високій якості й конкурентній ціні агрегати заслужили визнання не тільки в Україні, а й за її межами.

Реконструкція ЗАВ-20 допоможе очистити зерно і насіння після обробки врожаю сільськогосподарських рослин. Це сучасний агрегат, який оснащений продуктивними сепараторами, і здатний очистити будь-яку культуру і калібрувати посівний матеріал, а також підготувати насіння до зберігання або посіву.

Зерноочисний комплекс ЗАВ-40 використовується для післязбирального очищення зернових культур. Після прийняття й очищення зерна, воно відвантажується на вантажний автотранспорт. Продуктивність комплексу на годину і сезонне навантаження досить велике.

Фірма постійно прагне до досконалості, тому пропонує покупцям надійні й сучасні конструкції, а також ремонт і установку техніки. Надає гарантійне та післягарантійне обслуговування. Такі сучасні машини необхідні для великих елеваторів і середніх фермерських господарств. Вони прості в експлуатації й обслуговуванні.

Перелік обладнання:
• зерноочисні машини ОВС-25, БЦС-25, БЦС-50, К-547, К-527:
• зерно метальники ЗМ-60-А, ЗМ-90;
• Норії НК-25,НК-50,
• бункери охолоджувачі БВ-40, БВ-25.

Звернувшись в компанію, можна купити якісне зерноочисне обладнання. Асортимент установок постійно збільшується, що дає можливість замовникам отримувати ще більш досконалі механізми, а також значно економити кошти. До того ж застосування сепараторів — це серйозний крок до оптимізації виробництва.
Реклама:
413 . 10140 . 45754298