Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
ГУР Сервіс, рульові рейки, гідро та електропідсилювачі

ГУР Сервіс, рульові рейки, гідро та електропідсилювачі

Додано : 27-02-2023  |  Переглядів : 1073
ГУР Сервіс - це вирішення проблеми клієнта, кваліфіковані майстри, гарантія якості.

Ми - це професійне СТО, що спеціалізується на діагностиці, технічному обслуговуванні, заміні та ремонту рульових рейок (гідравлічних, електричних та механічних) і насосів ГПК, ЕГПК. Також у нас можна придбати нові та відреставровані рульові рейки, насоси ГПК та ЕГПК, та комплектуючі до рульової системи.

Знаємо, як повернути ваш автомобіль на дорогу і продаємо лише надійні агрегати. Відновлення проводиться за заводськими технологіями, тому відреставровані рейки за своїми показниками не поступаються новим та слугуватимуть не менше. Теж стосується насосів ГПК: для порівняння рівень тиску відновлених агрегатів становить 100-110 бар, нових оригіналів - 120 бар, нових аналогів - навіть менше, ніж 100 бар!

Що ви отримаєте співпрацюючи з нашим магазином

• Якісний товар
Наші спеціалісти відновлюють рульової рейки (механічні, гідравлічні, електричні) і насоси (ГПК, ЕГПК) до показників нових. Всі зношені деталі замінюються, у тому числі и ремкомплект. Шліфується шток.
Відреставровані нашим Сервісом насоси - мають показники тиску біля 100 Бар. Нові оригінальні мають біля 120 Бар. Нові неоригінали - до 100 Бар.

• Гарантію
На рульові рейки з ГПК (гідравлічні) гарантія 6 місяців. На інші рейки і насоси 3 місяці.

• Ціну нижчу за конкурентів
Так, наша ціна нижче за багатьох конкурентів, а ще - у нас є «обмінний фонд». Ви можете придбати нову або відреставровану рульову рейку, обмінявши на свою несправну, чи продати її нам за умови, що наш спеціаліст продіагностує на ремонтопридатність і запропонує ціну. Таким чином ви економите час та гроші.

• Швидку доставку
Прийняті менеджером замовлення до 14.00, відправляються в цей же день. Всі замовлення прийняті після 14.00, відправляються на наступний день. Відправка товарів здійснюється за розкладом транспортних компаній.

• Безкоштовну консультацію
Розкажемо, що обов'язково ще треба замінити чи на що звернути увагу. Як правильно провести установку на авто. Як треба доглядати.

А ще ГУР Сервіс Надає послуги:
• Діагностика рульового управління - БЕЗКОШТОВНО на період карантину.
• Ремонт, та реставрацію рульових рейок у Львові, Луцьку, Ковелі і насосів - Як у знятому вигляді, так і на автомобілі. Наші клієнти висилають нам непрацюючі рейки з інших міст і отримують уже робочі. Їм залишається встановити агрегат на свій автомобіль. Здебільшого - так дешевше, ніж робити ремонт у своєму місті. а часом і швидше.
• Заміна всіх складових рульової системи. За вибором клієнта: на його деталі або агрегати, чи наші, якщо такі є на складі.

ГРАФІК РОБОТИ:
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00
Сб: з 9:00 до 14:00
Нд: вихідний
Реклама:
277 . 2148 . 47730611