Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Центр реабілітації «Pazen»

Центр реабілітації «Pazen»

Додано : 23-05-2023  |  Переглядів : 133
Вас вітає Центр реабілітації «Pazen»
Марія Пазен – засновниця центру та головний фізичний терапевт з багаторічним досвідом в сфері реабілітації. Наша команда спеціалістів систематично здобувають нові знання, впроваджують оновлені техніки та методики, удосконалюючи свої вміння.

Візит до нас починається за потреби з консультації лікаря ортопеда травматолога, невролога або фізичного терапевта. За результатом бесіди вам пропонується мультифункціональні заняття з фізичним терапевтом та проходження курсу необхідного масажу для вирішення даної проблеми.

Чому Люди Обирають Нас:
• Мультифунціональні заняття які спрямовані на комплексний підхід для найшвидшого вирішення проблем
• Топ лікарі Львова з досвідом понад 10років
• Понад 8 методик, бездоганнно відпрацьованих фізичними терапевтами. Які завжди дають результат.
• Лояльні ціни та зручне розташування

Реабілітаційний центр у Львові - це ваш шлях до повної фізичної реабілітації та покращення якості життя. Пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми розуміємо, що кожна людина має свої унікальні потреби та мету, тому наше завдання - забезпечити максимально ефективний та комфортний процес відновлення.

Надаємо широкий спектр послуг з фізичної реабілітації у Львові та лікування захворювань різної складності.

Наші професіонали забезпечують якісну та індивідуальну фізичну реабілітацію для людей з різними хворобами та травмами. Пропонуємо сучасні технології та методики, що дозволяють нашим клієнтам повернутися до активного та здорового способу життя.

Лікуємо:
• Захворювання хребта
• Захворювання суглобів
• Порушення постави та сколіоз
• Реабілітація після або до операції
• Захворювання нервової системи

Відновлення функцій-опорно рухового апарату

Відновлення функцій-опорно рухового апарату може включати в себе різні методики і підходи в залежності від типу травми, її ступеня. Одним з основних методів відновлення функцій-опорно рухового апарату є фізична терапія, яка включає в себе вправи та тренування для зміцнення м'язів та відновлення рухливості суглобів.
Також можуть використовуватися інші методи, такі як масаж, акупунктура, лікувальна фізкультура, лікарські засоби, включаючи протизапальні та болютипові ліки. У важких випадках, коли травма є серйозною або непоправною, можуть використовуватися хірургічні методи.
Важливо пам'ятати, що відновлення функцій-опорно рухового апарату може зайняти тривалий час, і успіх залежить від багатьох факторів, таких як вік, ступінь травми, стан загального здоров'я, а також від того, наскільки точно і регулярно пацієнт дотримується рекомендацій з лікування та вправ. Важливо також звернутися до кваліфікованого реабілітаційного центру для отримання професійної допомоги.

Відновлення мовленнєвих функцій після травм

Відновлення мови може бути необхідним після інсульту, травми голови, нейрохірургічного втручання або іншої хвороби, яка впливає на мовні навички.
Один з основних методів відновлення мови - це мовна терапія, яка включає в себе вправи на вимову, розуміння мови, граматику, лексику та інші мовні навички.
Важливо пам'ятати, що відновлення мови потребує регулярної практики та зусиль пацієнта та його близьких.

Робота з психоемоційним станом

Травми та інсульти можуть значно впливати на психоемоційний стан людини. Щоб покращити цей стан, можна застосовувати різноманітні методики та підходи.
Дослідження показують, що до 40% хворих, які пережили інсульт, стикаються з важкими формами депресії. Симптоми, які турбують цих хворих, включають головні болі, мігрені, проблеми зі сном, високі рівні тривоги, настрою, високу втомлюваність та інші.
Один з найважливіших підходів - це психотерапія, під час якої пацієнт працює з професійним психотерапевтом, щоб зрозуміти свої емоції, думки та поведінку та знаходити ефективні способи, які допоможуть йому подолати емоційний дискомфорт та покращити якість життя.
Інші методи, що можуть допомогти відновити психоемоційний стан, включають фізичну активність, як спосіб зниження рівня стресу та тривоги, регулярні практики медитації або йоги, що допомагають зосередитися на диханні та заспокоїти розум, забезпечення здорового харчування та питного режиму.

Сучасний реабілітаційний центр у Львові

Наші лікарі та тренери працюють з клієнтами різного віку та рівня фізичної підготовки. Вони мають великий досвід у проведенні фізичної реабілітації та лікуванні.
Методи нашого реабілітаційного центру у Львові базуються на найновіших дослідженнях у цій галузі. Ми використовуємо сучасне обладнання та методики лікування, щоб забезпечити нашим клієнтам найвищу якість послуг.
Реабілітаційний центр у Львові розташований у зручній локації неподалік Сихову та вул. Кульпарківської, що дозволяє клієнтам легко до нас дістатися з будь-якої точки міста. Ми готові надати послуги в зручний для вас час.

Не гайте час та звертайтеся до нашого реабілітаційного центру у Львові. Ми допоможемо вам швидко та якісно відновити здоров'я та повернутися до активного способу життя!
Реклама:
64 . 119 . 47763220