Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
NadiyaBus, транспортна компанія Надія

NadiyaBus, транспортна компанія Надія

Додано : 30-05-2023  |  Переглядів : 169
Міжнародні пасажирські перевезення, регулярні автобусні рейси по Україні і до Польщі, туристичні автобуси на замовлення пропонує надійний перевізник "Надія".

Транспортна компанія Надія має у власності близько 30 сучасних комфортабельних автобусів, які забезпечують пасажирські перевезення по Україні та за кордон (по Європі), а також автобуси та мікроавтобуси на замовлення.

Щоденні міжнародні пасажирські рейси Україна – Польща, Польща – Україна за помірну ціну здійснює перевізник Надія. Придбати квитки на міжнародний автобус до Польщі можна зателефонувавши до диспетчера.

Це стабільні автобусні рейси до Польщі з попереднім замовленням квитків, стабільним розкладом руху автобусів та помірною ціною на квитки.

Відправитися в подорож, на шопінг або на роботу автобусом до Польщі вигідно та зручно з перевізником Надія.

Поїздка на автобусі без пересадок дуже вигідна пасажирам, що мають великий багаж, погано переносять переліт або їдуть в маленьке місто Польщі чи України. Для того, щоб дізнатися точну вартість квитка на міжнародний автобус, міжміський автобус, транзитні міста і населені пункти через які проїжджає автобус, час відправлення і прибуття на певну станцію, телефонуйте до диспетчерів: (098) 637 54 37, (066) 336 10 42.
Реклама:
499 . 3854 . 48598079