Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
АВТОФАРБА-УКРАЇНА, ТОВ

АВТОФАРБА-УКРАЇНА, ТОВ

Додано : 22-07-2023  |  Переглядів : 141
АВТОФАРБА-УКРАЇНА, все для фарбування авто та якісного покриття будь-яких виробів з металу та метало-конструкцій

ТзОВ “АВТОФАРБА-Україна” офіційно представляє в Україні продукцію компанії PPG та Dichem Italy.

Фірма "Автофарба-Україна" здійснює підбір фарби за системою AUTOLUX та SELEMIX компанії PPG: ви можете, як скористатись послугами наших спеціалістів по підбору автофарб, так і придбати систему для власного бізнесу.

Варто відзначити, що наша фірма працює в сфері автосервісу вже 10+ років, надаючи широкий спектр послуг щодо комплексного ремонту кузова автомобіля.

Для виконання відновлювального ремонту використовується сучасне професійне обладнання та інструменти, що дозволяє виконувати роботи різної складності якісно та швидко. ТзОВ “АВТОФАРБА-Україна” надає гарантію на виконані роботи по відновлювальному ремонту 6 місяців.

Команду компанії “АВТОФАРБА-Україна” складають професіонали високого рівня з багаторічним досвідом. Своїми знаннями та досвідом фахівці компанії діляться з клієнтами та представниками з різних регіонів України. ТзОВ "АВТОФАРБА-Україна" проводить практичні семінари та тренінги, учасники яких ознайомлюються з новинками в галузі обробки та фарбування кузова.

Звернувшись в компанію “АВТОФАРБА-Україна”, Ви гарантовано отримаєте якісні матеріали і якісне обслуговування в короткий термін.

Компанія пропонує продаж індустріальних покриттів, підбір автофарби та послуги з ремонту авто в Рівному.
Реклама:
513 . 4346 . 48598571