Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Автомайстерня TIR, ТОВ «ШИМЧУКК»

Автомайстерня TIR, ТОВ «ШИМЧУКК»

Додано : 07-09-2023  |  Переглядів : 90
СТО АВТОTIR пропонує обслуговування вантажних автомобілів м. Рівне

Автомайстерня TIR спеціалізується на ремонті ходової частини автомобілів європейського виробництва також причіпної техніки до них від відомих виробників: Renault, DAF, MAN, Mersedes, Volvo, SCANIA, IVECO, SAF, BPW.

Наша майстерня СТО під умілим керівництвом Шимчука Максима Івановича успішно надає послуги з 2002 року.

Технічне обслуговування та ремонт автомобілів наші працівники здійснюють якісно й оперативно. За можливості ми намагаємося зберегти оригінальні запчастини, проводячи їхнє вдосконалення або ремонт, модернізацію та реставрацію. Завдяки токарно-фрезерному цеху ми маємо власне виробництво.

Вантажне СТО TIR оснащене всім необхідним обладнанням, що дозволяє здійснювати діагностику та ремонт будь-якої складності. На всі послуги обслуговування авто ми надаємо гарантію від 1 до 2,5 років.

Фахівці автомайстерні володіють професійним досвідом та знаннями, досконало знають усі проблемні місця зазначених марок авто та специфіку їхнього ремонту. До кожного авто ми здійснюємо індивідуальний підхід, насамперед у виборі автозапчастин. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками якісних автодеталей, як результат ремонту на нашому СТО – відмінний.

Обираючи нас, ви отримуєте якісне технічне обслуговування та ремонт в найкоротший термін.

Графік роботи
Понеділок - П'ятниця: 7:00 - 16:00
Субота - Неділя: вихідний
Реклама:
545 . 14320 . 49176014