Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Енергаз, встановлення газобалонного обладнання

Енергаз, встановлення газобалонного обладнання

Додано : 16-09-2023  |  Переглядів : 141
Професійна установка газобалонного обладнання на автомобілі будь-якого типу – сенс існування команди «Енергаз» уже довгі роки. «Енергаз» позбавить Вас турбот про реєстрацію газових систем, забезпечить якісне техобслуговування і допоможе Вам оцінити на власному досвіді всі переваги ГБО.

Енергаз – це сертифікований професіонал у сфері діагностики, встановлення, ремонту та обслуговування ГБО для всіх типів автомобілів. Ми отримали всі необхідні документи і сертифікацію виробників газових систем.

Енергаз здійснює встановлення газобалонного устаткування в Рівному 2, 4, 5, 6 покоління на автомобілі з FSI, TFSI двигунами. Застосовуючи лише передову технологію та сучасне обладнання, компанія робить можливим установку пропанового або метанового обладнання на двигун з розподіленим або безпосереднім вприском палива.

Наші працівники допоможуть професійно підібрати оптимальний ГБО та поставити той комплект, який підійде саме до вашого автомобіля. До того, ж за доступною ціною та з 3-річною гарантією. Для встановлення використовуємо виключно якісне, надійне та сертифіковане газобалонне оснащення (газові установки) відомих світових брендів BRC, PRINS, AEB, ZAVOLI, OPTIMA.
Реклама:
249 . 1258 . 47764359