Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Клініка репродукції людини Альтернатива, ТзОВ

Клініка репродукції людини Альтернатива, ТзОВ

Додано : 06-10-2023  |  Переглядів : 72
Медичний центр ТзОВ Клініка репродукції людини “Альтернатива” успішно працює з 2009 року, проте наші фахівці володіють більш ніж 15-річним досвідом роботи в репродуктології.

Засновник клініки Ігор Палига одним з перших у Західній Україні почав займатися проблематикою всіх видів безпліддя та їх ефективним лікуванням.

Ми – клініка домашнього затишку, де кращі медичні традиції поєднані з найновішими світовими технологіями. Це дозволяє досягати до 86 % успішності лікування безпліддя.

Ми завжди раді ділитися досягненнями наших спеціалістів, їх зростанням і розвитком нашого медичного центру.

Ми завжди максимально чесні з вами, тому ваша довіра до нас зростає з кожним роком. Для нас дуже важливо, щоб послуги, які ми надаємо, були якісними, сучасними та ефективними. Саме тому ми з гордістю повідомляємо, що клініка «Альтернатива» приєдналася до мережі клінік Ovumia Group. Ovumia Group є однією з найбільш швидкозростаючих мереж клінік із лікування безпліддя в Європі. Всього в Ovumia Group входять 7 клінік репродуктивної медицини.

Завдяки цьому партнерству Ovumia Group зможе не лише поділитися власним досвідом у галузі ЕКЗ з українськими колегами, але й перейняти практичні знання й досвід у наданні комплексних гінекологічних послуг, які пропонує клініка «Альтернатива». Клініка Ovumia забезпечить відповідність надання послуг із лікування безпліддя, які пропонує «Альтернатива», стандартам і нормам Скандинавських країн, а також контроль якості й прозорість цих процедур.

Крім «Альтернативи», в мережу входять клініки Фінляндії, Естонії та Швеції. Ovumia Group є провідною мережею клінік у Скандинавії, що спеціалізується на лікуванні безпліддя та відома своїм чудовим досвідом, наприклад, у інноваційних методах лікування безпліддя. Ми впевнені, що наша співпраця дозволить нам покращити наш сервіс та задіяти відповідну наукову та медичну базу для надання ще кращих послуг. Ми розвиваємось і стаємо кращими для вас.

Графік роботи клініки:
понеділок-п'ятниця з 9.00-18.00;
субота з 9:00-13:00; неділя - вихідний
Реклама:
886 . 12481 . 50438002