Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Автошкола iDrive

Автошкола iDrive

Додано : 17-10-2023  |  Переглядів : 92
Автошкола iDrive - твоя впевненість за кермом

Професійна підготовка водіїв за категоріями: А1, А, В, С1, С, D, СE.
При проходженні навчання на декілька категорій діють знижки.

Наша мета – дати якісні знання та навчити практичним навичкам, що відображають реальні ситуації на українських дорогах. Класи оснащені сучасними наочними посібниками, плакатами та макетами, які полегшують розуміння та засвоєння матеріалу.

При автошколі є сучасний автопарк, обладнаний машинами з дублікацією управління. Учні за бажанням можуть вибрати автомобіль з механічною або автоматичною коробкою передач та освоїти водіння на обох типах авто. Машин достатньо, регулярно проводяться техогляди, в салоні чисто і комфортно.

Наші інструктори та викладачі мають високу кваліфікацію та великий досвід, забезпечують високий рівень подання матеріалу за сучасними методиками. Ви гарантовано отримаєте цікаві, дохідливі лекції та ефективні практичні заняття з терплячими та доброзичливими інструкторами.

Автошкола iDrive отримує численні подяки та позитивні відгуки від колишніх учнів, які стали впевненими та грамотними водіями. Наш результат говорить сам за себе – понад 90% учнів складають іспит із першої спроби та отримують омріяне посвідчення. Серед них можете бути й ви.
Реклама:
244 . 2689 . 50502846