Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
METKOLIR, прийом металу та металобрухту

METKOLIR, прийом металу та металобрухту

Додано : 17-11-2023  |  Переглядів : 66
Компанія METKOLIR займається прийомом металобрухту та виконує важливу місію в зборі та переробці вторинної сировини. Ми працюємо на благо довкілля та забезпечення сталого розвитку.

У нашій компанії металобрухт приймається за конкурентними цінами, що спонукає населення здавати відходи та зменшує незаконний збір та викидання в природу. Ми завжди намагаємося надати нашим клієнтам якісну та ефективну послугу, маючи високий рівень обладнання та досвідчений персонал.

Наша компанія пропонує послуги зі забору металобрухту на території клієнта, що зручно та економно для замовника. Ми забезпечуємо надійний та безпечний транспортування матеріалу до нашого обладнання для переробки.

Ми прагнемо до того, щоб наша діяльність сприяла збереженню ресурсів та забезпеченню більш чистого навколишнього середовища. Наша робота має позитивний вплив на економіку та екологію, що дозволяє забезпечити сталість розвитку та кращу якість життя нашого населення.

Ми пропонуємо вигідні умови для закупівлі металобрухту та вторинної сировини. Купівля можлива щодня з 9:00 до 18:00, за винятком неділі. Незалежно від того, чи це разова угода, чи довгострокове співробітництво, ми зацікавлені в співпраці з вами. При регулярному співробітництві, ми готові заплатити ще більше за вашу продукцію. Зверніться до нас за телефоном, і ми з радістю домовимося про співпрацю в будь-який зручний для вас час.

НАШІ ПОСЛУГИ

ЗАКУПІВЛЯ МЕТАЛОБРУХТУ ТА ВТОРИННОЇ СИРОВИНИ НА ВИГІДНИХ ДЛЯ ВАС УМОВАХ

Ми працюємо: Пон-Птн: 08:00-18:00 / Сб: 08:00-15:00
Реклама:
740 . 7678 . 47756302