Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Косметологічний центр ESTETIC DERM

Косметологічний центр ESTETIC DERM

Додано : 28-11-2023  |  Переглядів : 175
Косметологічний центр ESTETIC DERM пропонує широкий спектр послуг терапевтичної та естетичної косметології, корекції фігури, трихології, дерматології, подології, догляду за обличчям, ін’єкцій краси, лазерної косметології та лазерної епіляції в тому числі новітні розробки і інноваційні технології.

Обладнання, що використовується у нашому центрі лише від провідних світових виробників. Наші спеціалісти використовують інноваційні технології, які повсюдно використовуються в інших країнах Європи і в США. Саме тому, ми можемо запропонувати широкий перелік якісних та інноваційних послуг для наших клієнтів.

Завдяки індивідуально складеній програмі процедур і зручній системі запису ви зможете зайнятися собою, подбати про своє здоров’я та красу, навіть якщо у вас зовсім небагато вільного часу. Індивідуальний підхід спеціалістів центру допомогає задовільнити найвибагливіших клієнтів, а персонально складені програми сеансів дають можливість подбати про себе навіть якщо у вас зовсім небагато вільного часу.

Графік роботи:
Пн-Пт: 9.00-20.00, Сб: 9.00-15.00
Нд: вихідний
Реклама:
744 . 7738 . 47756362