Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Happy Lines, пасажирські перевезення Україна-Європа

Happy Lines, пасажирські перевезення Україна-Європа

Додано : 18-01-2024  |  Переглядів : 130
Happy Lines – офіційний перевізник пасажирів з України до країн Європи: Німеччина (Баварія), Австрія, Ліхтенштейн, Швейцарія та у зворотному напрямку.

Ми маємо ліцензію на здійснення міжнародних пасажирських перевезень. Також ви можете скористатись нашими послугами для доставки посилок. З нами легко, комфортно та найголовніше безпечно. Відмінною особливістю нашої роботи є не лише професіоналізм та комфортність пересування на великі відстані, а й індивідуальний підхід до кожного пасажира.

Наші переваги:

Безпека: На рейсах присутні по 2 професійні водії з великим досвідом. Наш транспорт завжди технічно справний. Перед кожною поїздкою все строго контролюється: автомобілі перевіряються, усі поломки усуваються. Усі пасажири на час подорожі мають поліс страхування.

Комфорт: Наші мікроавтобуси розраховані на 7 пасажирів, зручне розташування крісел з комфортною розкладкою для сну. Намиста обладнані всім необхідним для далеких дистанцій: Wi-Fi, розетки USB, кондиціонер, обігрівач, TV 4K, пледи, подушки, вода. Ми враховуємо всі побажання: зупиняємось на прохання пасажирів, є послуга забору та доставки за адресою. Водії завжди доброзичливі та привітні.
Реклама:
641 . 6668 . 50417342