Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
Медичний центр МедіВіт

Медичний центр МедіВіт

Додано : 23-01-2024  |  Переглядів : 79
Медичний центр Медівіт – багатопрофільний медичний заклад, який працює згідно ліценції на медичну практику виданої МОЗ України.

Принципи роботи клініки

– основною ціллю кожного лікаря медичного центру є результат

– якісна діагностика – якісне лікування. З високим професіоналізмом, уважністю та відповідальністю відносимося до кожного пацієнта як на етапі діагностики так і під час лікування.

– оцінюємо стан пацієнта, свої можливості та ніколи не даємо неправдивих прогнозів

– індивідуальний підхід, тепле відношення, відкритість до кожного пацієнта та щира турбота про нього

– дотримання принципів лікарняної етики і конфіденційність отриманої інформації

Переваги клініки

– діагностика та лікування здійснюється за допомогою сучасного медичного обладнання провідних світових лідерів у галузі офтальмології США, Європи, Японії (Topcon, Alcon, Zeiss). Такий рівень оснащення дозволяє проводити всі маніпуляції з винятковою точністю, при захворюванні очей різної складності. Та дотримуючись високих стандартів.

– застосування передових малоінвазивних, безшовних технологій при проведенні операцій дозволяє зменшити термін післяопераційної реабілітації завдяки чому пацієнти швидко повертаються до нормального повсякденного життя.

– у штаті медичного центру Медівіт працюють висококваліфіковані спеціалісти, кандидати медичних наук, які домопожуть вам не лише на стадії діагностики, а й подбають про найкращу схему лікування. На рахунку кожного багаторічний досвід роботи, професіоналізм і висока репутація. Лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію відвідуючи офтальмологічні конференції, тренінги та форуми.

– провідні хірурги є дійсними членами асоціації офтальмологів України, що займаються хірургічною практикою; Європейської та Американської асоціації катарактальних хірургів.

– лікарі закладу у своїй практиці орієнтуються на світові стандарти лікування, оперативно впроваджують в повсякденну лікувальну практику останні новинки сучасної офтальмології.

– кожен працівник закладу прикладає особисту участь для того, щоб виправдати довіру наших пацієнтів.

– ми високо цінуємо якість, час, та надійність. Створюємо пацієнтам максимум комфорту під час перебування на прийомі та протягом усього періоду лікування.

– розширення та збільшення асортименту медичних послуг в сфері офтальмології, яких потребують наші пацієнти

– за доступними цінами пацієнти отримують широкий комплекс діагностичних , лікувальних та хірургічних послуг

Наші послуги:
– Офтальмологія
– Естетична хірургія
– Загальна хірургія
– Малоінвазивна хірургія
– Судинна хірургія
– Лабораторна діагностика
– УЗД та еластрографія
– Цифрова флюорографія
– Консультативний прийом
– Дистанційна літотрипсія
– Ударно-хвильова терапія
– Денний стаціонар
Реклама:
755 . 7855 . 47756479