Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
ALEX Drone, обробка полів агродронами

ALEX Drone, обробка полів агродронами

Додано : 30-04-2024  |  Переглядів : 31
Фермери по всьому світу протягом останніх кількох років активно користуються послугами фірм, що надають послуги з обприскування агродронами, що дозволяє їм йти в ногу з часом і підтримувати світові стандарти продуктивності.

Основним напрямком діяльності Алекс Дрон є підвищення ефективності сільгоспвиробника за рахунок впровадження інноваційних технологій на території Україні.

Ми здійснюємо ультрамале обприскування за допомогою найсучасніших безпілотних літальних апаратів і команди професіоналів своєї справи.

Використання інноваційного обладнання при проведенні робіт дозволяє сильно підвищити ефективність обробки і істотно збільшити врожайність.

Серед нас пілоти, агрономи та інженери, які здатні вирішувати найскладніші завдання з організації широкого спектру робіт в сільському господарстві, будівництві та створенні маркетингових матеріалів.

У нашому розпорядженні один з найсучасніших парків дронів в Україні і 5-річний досвід застосування новітніх технологій для розвитку агробізнесу.

Обробка полів агродронами - інновація, яка стає буденним явищем.

Ми працюємо по всій території України. Наші бригади оснащені всім необхідним для оперативного виконання завдань по обробці.
Реклама:
828 . 12560 . 49144363