Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
ТОВ «Артмаш»

ТОВ «Артмаш»

Додано : 07-05-2024  |  Переглядів : 44
ТОВ «Артмаш» виконує увесь комплекс робіт з виробництва обладнання для переробки деревних відходів, фермерства і тваринництва. Виконуємо роботу від «А» – створення креслень і закупки металу, до «Я» – підготовки техніки до експлуатації.

Виготовлення – індивідуальне, з урахуванням вимог клієнта. Деталі та механізми, що підлягають надмірним навантаженням в процесі експлуатації, виготовляються з легованої сталі, проходять термообробку.

Базові моделі постійно модернізуються, виходячи з побажань замовників. Щорічно в каталозі з'являється щонайменше 3 нових продукти.

ТОВ «Артмаш» – виробник понад 30 видів продукції: різних моделей подрібнювачів, змішувачів кормів, дроворубів, грануляторів, охолоджувачів. Основа нашої роботи – індивідуальне виготовлення обладнання з урахуванням потреб аграріїв і тваринників. На підприємстві впроваджено замкнутий цикл виробництва: від створення 3D-проекту до запуску техніки в експлуатацію.

Щомісяця в цехах заводу-виробника ТОВ «Артмаш» виготовляється ≈200 одиниць зернодробарок, грануляторів комбікормів і паливних пелет, охолоджувачів гранул, шнеків точного завантаження, дроворубів. Наша продукція постачається приватним замовникам і великим підприємствам по всій Україні, йде на експорт у 20 країн світу.

У ТОВ «Артмаш» всі вузли обладнання для фермерства та тваринництва виготовляються на власному виробництві з перевіркою ВТК. Токарну і фрезерувальну обробку деталей здійснюємо на верстатах з числовим програмним керуванням (ЧПУ, ЧПК). Це гарантує високу точність і якість при виготовленні механізмів грануляторів, змішувачів і зернодробарок.

Для деталей, які піддаються значним навантаженням, використовуємо леговану сталь з додаванням хрому. Піддаємо механізми термообробці в термічних печах, ТВЧ. Це допомагає домогтися зносостійкості грануляторів, дроворубів, змішувачів, зернодробарок.

Кілька особливостей технології виробництва ТОВ «Артмаш»:

• Заготовки для деталей – виробляються методом плазмового та лазерного різання. Це означає велику швидкість роботи, високу точність, деталь не деформується через термічний вплив.

• Токарська і фрезерна обробка – на верстатах з ЧПК. За допомогою числового програмного керування можна випускати деталі зернодробарок, дроворубів, подрібнювачів, до яких висуваються строгі вимоги щодо точності розмірів і форми.

• Термообробка – термічні печі, СВЧ. Це збільшує зносостійкість обладнання, а також окремих деталей і механізмів.

Фінальний етап виробництва – тестування грануляторів, зернодробарок, соломорізок, подрібнювачів на відсутність люфтів у роботі. Індивідуально підбираємо матрицю під модель обладнання, враховуючи сировину для переробки (тирса, відходи соняшнику і т. д.).

Механізми дроворубів, грануляторів, які в процесі експлуатації піддаються сильним навантаженням, виготовляються з легованої сталі. Завдяки цьому шестерні, рейки та інші елементи не стираються і не виходять з ладу тривалий час.

Ми беремо участь у міжнародних виставках, де презентуємо обладнання для фермерства та тваринництва, переймаємо досвід відомих компаній. Завдяки цьому вироби виробництва ТОВ «Артмаш» успішно проходять перевірку на відповідність міжнародним стандартам.

Працюємо: Пн - Пт з 8.00 до 17.00 Сб, Нд – вихідні
Реклама:
834 . 12876 . 49144679