Вхід | Реєстрація
vartua.com » Підприємства
РІО, центр здоров'я і краси

РІО, центр здоров'я і краси

Додано : 01-01-2015  |  Переглядів : 1693
Центр здоровя і краси "РІО" пропонує Вам відпочинок для душі та тіла.

Центр Здоров’я та Краси “РІО” розташувався в тихому “спальному” районі міста Львова. Ззовні він наче нічим не відрізняється від інших закладів такого ж напрямку, але заглянь у гості, – і відразу ж відчуєш дивне – серед дизайну сучасного європейського стилю, прикрашеного великою кількістю лампочок, арочок та колон, – ти якось дивно почуваєшся спокійно і затишно – як вдома. І люди тут працюють привітні, лагідні і дуже щирі. І кожен з них – професіонал в індустріі краси. Тому корисна порада в поєднанні з вміннями та навичками задовольнять навіть найвибагливішого клієнта.

У наш час фізична привабливість цінується дуже високо, тому, за Вашою згодою та з урахуванням фізичних можливостей, Вам запропонують вправи для тіла та душі.
А для тих, хто віддає перевагу рукам професіоналів – ласкаво запрошуємо в світ масажного мистецтва.

В Центрі здоров’я та краси “РІО” ви зможете відвідати інфрачервону, фінську, а також римську сауни – наодинці, чи удвох, де не зможете відмовитись від чашечки духмяного чаю. А потім – теплий душ, масаж і ви відразу відчуваєте вдячність свого тіла.

Але пам’ятайте про силу гармонії позитивних налаштовувань та думок. Адже краса означає не лише чистоту шкіри, а й глибину душі…

Сауна: фінська, римська, інфрачервоного тепла.
Солярій.
Фітнес - зал.
Масаж.
Працюємо цілодобово.
Реклама:
© 2013-2022 VARTUA.COM
756 . 17075 . 38708419