Вхід | Реєстрація
vartua.com » Послуги » Медичні послуги » Профільні медичні послуги » Хірургія
 

Мікрохірургічна дискектомія

10000.00 грн

Додано : 02-12-2022  |  Оновлено : 02-12-2022  |  Переглядів : 290
Центр ендоскопічної нейрохірургії, лікування та діагностика захворювань хребта

     Дніпро
  (094) 129-02-60  
     (095) 505-71-51  
     (097) 421-87-35  
  alysikcivic@gmail.com
  neyromed.com.ua
Детальний опис

Мікрохірургічна дискектомія

Операція проводиться під загальним знеболенням. У ряді випадків використовується спинномозкова анестезія. При якій у хворого тимчасово (на 4-6 годин) розвивається повна втрата чутливості у нижній частині тіла. Мікрохірургічна дискектомія полягає в тому, що через невеликий розріз шкіри довжиною 3,5 - 4,5 см м'язи, що оточують хребет розсуваються, відокремлюються від дужок вище і нижче хребців.

Хребетний канал розкривається шляхом видалення міждужкової зв'язки (жовтої зв'язки). Іноді часткового скушування дужок хребців. Корінець, який здавлений грижею, спеціальним інструментом відсувається убік, відкриваючи грижове випинання. Грижа видаляється особливими щипцями та нервовий корінець повертається на своє місце.

Мікрохірургічна дискектомія проводиться з використанням операційного мікроскопа. Це дозволяє точніше та менш травматично маніпулювати в рані.

Мікрохірургічна дискектомія ефективна при грижах будь-якого розміру, та, крім цього, при стенозах хребетного каналу. Недоліком операції є те, що розтин хребетного каналу, травмування нервового корінця та зв'язок хребців може завершитися утворенням рубців та спайок. Це в ряду хворих призводить до появи болю в області післяопераційного рубця та у хворій кінцівці.

Враховуючи можливі несприятливі наслідки мікрохірургічна дискектомія у віддаленому періоді. Вона має виконуватися лише тоді, коли інші методи допомогти не можуть. Хворий встає на ноги, як правило, наступного дня після мікрохірургічної дискектомії. Період реабілітації після операції становить 25-3 місяці.

Перевагою даних операцій є радикальність – повністю видаляється диск, не буває рецидивів, нестабільності, менше рубцево – спайкових процесів у хребетному каналі.

При видаленні грижі шийного відділу розріз проводиться по передній поверхні шиї. Видаляється диск, грижа диска, звільняється від здавлення корінця та спинний мозок. Операція закінчується встановленням імплантату. Після операції пацієнту дозволяється ходити того ж або наступного дня, близько місяця використовується напівжорсткий корсет.
Термін непрацездатності близько 2-3 місяців.
Подібні товари компанії   Подивитись всі
Подібні товари інших компаній   Подивитись всі
Реклама:
Почервоніння очей - як розпізнати проблему? 08-06-2018
Почервоніння очей - як розпізнати проблему?
Почервоніння очей може мати декілька різних причин, деякі з котрих потребують невідкладної медичної допомоги, а у інших - медична допомога взагалі не потрібна. Дуже часто люди, які мають проблеми ...
АРТРОСКОПІЯ СУГЛОБІВ 26-10-2022
АРТРОСКОПІЯ СУГЛОБІВ
Артроскопія (arthros - суглоб, scopia - дивитись) - хірургічна процедура, яка використовується для візуалізації, діагностики та лікування патології суглобів. На сьогоднішній день можна з ...
Гістологічне дослідження 29-10-2018
Гістологічне дослідження
Що таке гістологічне дослідження? • Якими бувають біопсії? • Результати біопсії • Що таке гістологічне дослідження? Гістологічне дослідження - це морфологіче дослідження тканин чи органів, ...
513 . 4321 . 48598546