Вхід | Реєстрація
vartua.com » Послуги » Медичні послуги » Профільні медичні послуги » Лікування хребта і суглобів
 

Епідуральна блокада

2000.00 грн

Додано : 02-12-2022  |  Оновлено : 02-12-2022  |  Переглядів : 799
Центр ендоскопічної нейрохірургії, лікування та діагностика захворювань хребта

     Дніпро
  (094) 129-02-60  
     (095) 505-71-51  
     (097) 421-87-35  
  alysikcivic@gmail.com
  neyromed.com.ua
Детальний опис

Епідуральна блокада.

Оскільки найчастішою причиною звернення пацієнтів до лікаря є біль, то й завдання лікаря не тільки встановити її причину, а й усунути біль, і по можливості зробити це якнайшвидше. Існує безліч способів лікування болю: медикаментозний, фізіотерапевтичний, масаж, мануальна терапія, голкотерапія та ін.

Одним із методів лікування больового синдрому на практиці лікаря є епідуральна лікувальна блокада. Метод є наймолодшим, порівняно з іншими – медикаментозним, хірургічним, психотерапевтичним та численними фізичними методами лікування, такими як масаж, голкотерапія, мануальна терапія, витяг та ін.

Основна мета блокади – по можливості усунути причину болю. Але важливим моментом є і боротьба із самим болем. Ця боротьба має бути проведена досить швидко, з найменшою кількістю побічних ефектів, матеріальних та тимчасових витрат. Іншими словами швидко та ефективно. Саме цим умовам відповідає метод блокад.

Перевага епідуральних лікувальних блокад перед застосуванням медикаментів:
• Швидкий знеболюючий ефект;
• Мінімальний ризик для пацієнта;
• Можливість багаторазового застосування

Таким чином епідуральні лікувальні блокади мають швидкий і стійкий знеболюючий ефект, як при гострому болю в спині, так і хронічному болю.

У нашому центрі «Ендоскопічної нейрохірургії» вже близько 18 років ми виконуємо епідуральні блокади не наосліп, як це роблять більшість фахівців, а під контролем ЕОПа (рентген апарату) або під комп'ютерним томографом.
Це дозволяє з максимальною точністю підвести ліки до запаленого нерва або суглоба з найменшим ризиком для пацієнта та максимальним покращенням його стану.
Подібні товари компанії   Подивитись всі
Подібні товари інших компаній   Подивитись всі
Реклама:
БЕЗОПЕРАЦІЙНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ХРЕБТА і СУГЛОБІВ 26-10-2022
БЕЗОПЕРАЦІЙНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ХРЕБТА і СУГЛОБІВ
Нетравматична методика безопераційного лікування захворювань хребта і суглобів базується на застосуванні м'яких і нетравматичних для пацієнта методів і прийомів сучасної мануальної терапії, а також ...
Що таке КТ із контрастом? 02-12-2022
Що таке КТ із контрастом?
Спіральна комп'ютерна томографія з контрастною речовиною – це особливий вид томографічного дослідження. Крім того, що проводиться перше (нативне або безконтрастне) сканування досліджуваної області, ...
АРТРОСКОПІЯ СУГЛОБІВ 26-10-2022
АРТРОСКОПІЯ СУГЛОБІВ
Артроскопія (arthros - суглоб, scopia - дивитись) - хірургічна процедура, яка використовується для візуалізації, діагностики та лікування патології суглобів. На сьогоднішній день можна з ...
954 . 14217 . 50424891