Вхід | Реєстрація
vartua.com » Послуги » Медичні послуги » Профільні медичні послуги » Флебологія, лікуванні захворювань вен та судин
 

Радіочастотна абляція (РЧА)

35000.00 грн

Додано : 14-12-2022  |  Оновлено : 14-12-2022  |  Переглядів : 219
REVASCO, клініка судинної хірургії та флебології Романа Радиша

     Львів
  (098) 406-06-06  
     (093) 406-06-06  
     (098) 268-68-68  
  clinic@revasco.com.ua
  revasco.com.ua
      vascular.in.ua
Детальний опис

Радіочастотна абляція є одним із найефективніших малоінвазивних методів лікування варикозного розширення вен. Абляція передбачає використання тепла для усунення варикозної вени, яка перетворюється на рубцеву тканину, і з часом зникає. Методика проведення цієї процедури передбачає введення під ультразвуковим контролем пункційним способом у просвіт варикозно трансформованої вени спеціального катетера. Катетер з'єднується із зовнішнім генератором радіосигналу. Під впливом радіосигналу певної частоти, що передається на кінець катетера кожні 20 секунд, тканини розігріваються до температури 120C, і стискаються, викликаючи злипання стінок судини.

На відміну від застарілих методів лікування варикознорозширених вен, коли пошкоджені вени видалялися за допомогою величезних розрізів, дана процедура є мінімально інвазивною, не залишає після себе шрамів, а повне відновлення відбувається в найкоротші терміни.
При цьому у більшості випадків пацієнти не відчувають пов'язаного з болем дискомфорту (зокрема, в порівняння із лазером) ні в день проведення операції, ні в наступні дні.

Насамперед процедура виконується при варикозному розширенні великих або малих підшкірних вен нижніх кінцівок.
РЧА вен не проводиться при вагітності, середньому і важкому ступені атеросклерозу судин нижніх кінцівок, загостренні хронічних захворювань та гострих запальних захворюваннях шкіри.

Перед процедурою пацієнтові проводять ультразвукове обстеження для оцінки розташування і протяжності ураження вен, а також їх маркування вен.
Процедуру проводять на флебологічному (операційному) столі. Щоб уникнути інфекційних ускладень кінцівка обробляється дезінфікуючим розчином та обкладається стерильним покриттям. Вена, яка підлягає коагуляції, пунктується спеціальною голкою після точкового введення анестетику. Далі у просвіт вводиться радіочастотний катетер, положення кінчика якого контролюється за допомогою УЗД. Потім катетер нагрівається до 1200 С і під час покрокового витягання катетера вена спалюється ділянками по 7 см . Зазвичай пацієнт нічого не відчуває протягом процедури.

Реабілітація пацієнта після операції відбувається в найкоротші терміни.
Після проведеної абляції пацієнт самостійно встає і ходит. Після процедури важливо дотримуватися деяких приписів лікаря:
- Протягом 3-8 тижнів носити компресійну білизну.
- Уникати тривалого сидіння або стояння (більше 1-3 годин).
- Відмовитись від важких фізичних статичних навантажень на 2–4 тижні.
- Обмежити тривалі авіаперельоти протягом 10-14 днів.
- Не відвідувати лазню, сауну, не приймати гарячу ванну протягом 3-4 тижнів.
Дотримання цих правил дозволить уникнути можливих ускладнень, включаючи рецидиви варикозу.
Подібні товари компанії   Подивитись всі
Подібні товари інших компаній   Подивитись всі
Реклама:
Почервоніння очей - як розпізнати проблему? 08-06-2018
Почервоніння очей - як розпізнати проблему?
Почервоніння очей може мати декілька різних причин, деякі з котрих потребують невідкладної медичної допомоги, а у інших - медична допомога взагалі не потрібна. Дуже часто люди, які мають проблеми ...
Чому болить спина після сну: пояснення ортопеда 20-06-2019
Чому болить спина після сну: пояснення ортопеда
Однією з вагомих причин виникнення болю в спині є місце сну, його зручність та правильно підібрана жорсткість матрацу. Про це в ексклюзивному коментарі для Здоров’я 24 розповів головний лікар ...
Гель для ясен Парагель 27-04-2018
Гель для ясен Парагель
Бунь Ю.М. кафедра терапевтичної стоматології ЛДМУ кафедра терапевтичної стоматології ДДМА Труднощі лікування та профілактики ускладнень генералізованого пародонтиту, не дивлячись на ...
542 . 5857 . 48600082