Вхід | Реєстрація
vartua.com » Послуги » Побутові послуги » Клінінгові послуги » Дезінфекція, дезінсекція і знищення гризунів
 

Обробка від грибка, цвілі та плісняви

1.00 грн

Додано : 03-03-2023  |  Оновлено : 03-03-2023  |  Переглядів : 283
СТОП! КУКАРАЧА, ТОВ

     Львів
  (093) 911-00-32  
     (067) 911-00-32  
     (098) 911-03-72  
     (068) 911-03-12  
     (068) 911-00-38  
  office@pestcontrolukraine.com.ua
  stopkukaracha.com.ua
Детальний опис

Компанія ТОВ "СТОП! Кукарача" проводить обробку від плісняви, грибка, цвілі!
Загальна інформація про цвіль

Цвіль є загрозою для здоров’я. У деяких людей цвіль може викликати закладеність носа, біль у горлі, кашель або хрипи, печіння в очах або висипання на шкірі. Люди з астмою або алергією на цвіль можуть мати серйозні реакції. Люди з ослабленим імунітетом і люди з хронічними захворюваннями легенів можуть отримати інфекції в легенях від цвілі.

Цвіль може потрапити у ваш будинок через відкриті двері, вікна, вентиляційні отвори, а також системи опалення та кондиціонування повітря. Цвіль у повітрі на вулиці можна занести в приміщення на одязі, взутті, сумках і навіть домашніх тварин.

Цвіль буде рости там, де є волога, наприклад, навколо витоків на дахах, вікнах або трубах, або там, де була повінь. Цвіль росте на папері, картоні, стельовій плитці та дереві. Цвіль також може рости в пилу, фарбах, шпалерах, ізоляції, гіпсокартоні, килимі, тканині та оббивці.

Видалення цвілі вдома

• Використовуйте брезенти, щоб закрити запліснявілі приміщення у вашому домі, поки вони не будуть очищені.
• Не поширюйте цвіль. Коли ви заходите в кімнату, яка запліснявіла, зніміть взуття перед тим, як пройти через решту вашого будинку. Якщо можете, змініть одяг.
• Створіть окрему спальне місце. Якщо вам доводиться спати в будинку з цвіллю, закрийте найчистішу кімнату для сну брезентами і завжди залишайте взуття поза кімнатою. Прийміть душ і вимийте волосся перед сном. Відкрийте вікна, провітрюйте кімнату.
• Використовуйте кондиціонери та вентилятори з розумом. Якщо у вашому домі є система опалення, вентиляції і кондиціонування, не вмикайте її, доки вона не буде перевірена — це може поширити цвіль.
• Очистіть, викиньте або запечатайте запліснявілі предмети. Виперіть і висушіть або викиньте запліснявілу постільну білизну, рушники, одяг. Якщо у вас запліснявілий папір, ви не можете викинути, висушіть і запечатайте у пакети, поки не зможете висушити та очистити їх.

Якщо у вашому домі є цвіль?

Цвіль може виглядати як плями. Він може бути різних кольорів і пахнути затхлим. Якщо ви бачите або відчуваєте запах цвілі, ви повинні видалити її. Вам не потрібно знати тип цвілі.

Якщо у вашому домі росте цвіль, вам потрібно очистити цвіль і вирішити проблему з вологістю. Цвіль можна видалити з твердих поверхонь за допомогою побутових засобів, води з милом або розчину відбілювача з вмістом не більше 1 склянки побутового відбілювача для білизни на 1 літр води.

Якщо ви використовуєте відбілювач для очищення від цвілі

Ніколи не змішуйте відбілювач з аміаком або іншими побутовими миючими засобами. Змішування відбілювача з аміаком або іншими очисними засобами призведе до утворення отруйного газу.

Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника, коли використовуєте відбілювач або будь-який інший засіб для чищення.

Відкрийте вікна та двері, щоб забезпечити свіже повітря.

Під час очищення уражених місць надягайте гумові чоботи, гумові рукавички та окуляри.
Подібні товари компанії   Подивитись всі
Реклама:
959 . 14482 . 50425156