Вхід | Реєстрація
vartua.com » Послуги » Медичні послуги » Профільні медичні послуги » Медична діагностика
 

Капіляроскопія – технологія судинного скринінгу

850.00 грн

Додано : 11-09-2020  |  Оновлено : 29-04-2021  |  Переглядів : 2466
Клініка судинних інновацій ІСТИНА VERITAS

     Київ
  (096) 804-03-68  
     (066) 804-03-66  
  info@istyna.kiev.ua
  inno-health.com
Детальний опис

Капіляроскопія – технологія судинного скринінгу (ТСС)
Судинний скринінг - шлях для попередження інфаркту та інсульту
Технологія судинного скринінгу прогнозує інфаркт та інсульт

Пропонуємо вчасно зупинити хворобу за допомогою ранньої діагностики, вчасної профілактики та індивідуальних оздоровчих програм замість того, щоб боротися з наслідками недуги тоді, коли усунути всі симптоми порушень уже практично неможливо. Завдяки дослідженням і розробкам наукового центру “Верітас” ми, фахівці "Клініки здорових судин", навчилися краще розуміти причини захворювань і пропонуємо принципово новий підхід до лікування їх.

Капіляроскопія.

Метод обстеження стану найдрібніших судин – капіляроскопія. Здійснюється з допомогою мікроскопа особливого типу, оснащеного відеокамерою і монітором. Через капіляроскоп лікар оцінює щільність капілярів, їх форму, розташування, товщину в діаметрі. Відхилення від ідеальної форми, нерівномірне наповнення кров’ю, згустки, велика кількість капілярів-тіней свідчать про ту чи іншу патологію. Думати, ніби Вас це не стосується - не вихід. 75 українців із 100 мають хворе серце та порушений кровообіг. Ці недуги – причина 66% усіх смертей. А Вам відомо хоча б про життєво важливі заходи для захисту свого здоров’я?

Діагностика необхідна, якщо Ви: живете у великому місті, постійно економите час для роботи за рахунок відпочинку, ведете не надто здоровий спосіб життя, звикли звертатися до лікаря тільки в крайньому випадку, не проходите регулярні медичні огляди. Суттєва перевага діагностики - неінвазивність. Тобто обстеження здійснюється крізь шкіру – без порізів чи проколів. Безкровний аналіз крові дозволяє уникнути її біохімічних змін, через страх, емоційне напруження, біль, робить обстеження безпечним і комфортним для пацієнта, а також може застосовуватися як завгодно часто без жодних протипоказань.

Зниження імунітету, поява нових хвороб і загострення хронічних починаються з розладу в капілярах. Порушення кровообігу в найменших судинах поступово наростає, викликає застій крові, що призводить до збою обмінних процесів. Наприклад, ішемічні зміни в серці або мозку від початку спричинені уповільненням кровотоку. Навіть старіння учені пов’язують із зменшенням кількості капілярів. Після 40-45 років частина з них переходить у стан тіней – не функціонуючих судин. Цим прогресуючим «висушуванням» пояснюється процес старіння. А також, поширеність серцево-судинних хвороб у похилому віці. Бо швидкість кровотоку знижена на третину, стінки судин ослаблені, дедалі менш еластичні, самі судини звивисті й зменшені в діаметрі. Кожен з факторів – передумова для розвитку недугів. Тому дуже важливо стежити за станом серця і судин, щоб вчасно його стабілізувати. При чому, у будь-якому віці. Зважаючи, серцево-судинні захворювання стрімко «молодшають».

Капіляроскопія – унікальний метод дослідження: Високоточний діагностика виключає встановлення помилкового діагнозу Безкровний і безболісний дослідження ведеться через шкіру Безпечний немає ризику занесення інфекції, опромінення, відсутні протипоказання Швидкий обстеження займає 5 хвилин.
Капіляроскопія – практично єдина можливість точно встановити і усунути причини симптомів, які ви звикли терпіти, а не лікувати: Погіршення самопочуття Головні болі Запаморочення Порушення роботи серцево-судинної системи Захворювання рук Викривлення хребта.
В інших методик діагностики капіляроскопія виграє тим, що дозволяє попередити розвиток, а не усувати наслідки: Ішемічних змін в серці і головному мозку Цукрового діабету Гіпертонії Патології нирок.
З допомогою капіляроскопії легко: Передбачити розвиток хвороб Оцінити ефективність лікування Зафіксувати зміни, що відбулися після курсу процедур або препаратів.
Подібні товари компанії   Подивитись всі
Подібні товари інших компаній   Подивитись всі
Реклама:
Оніхомікоз, Оніхогрифоз, Оніхолізис 28-11-2023
Оніхомікоз, Оніхогрифоз, Оніхолізис
1. Грибок нігтів( оніхомікоз) потребує комплексного підходу : системна терапія за необхідністю та призначенням лікаря- дерматолога, з обов‘язковою обробкою уражених ділянок нігтя у подолога один раз ...
Реабілітація 11-01-2017
Реабілітація
Реабілітація після операції — це друга частина операції. Думка професора з Німеччини Харальда Леманна. Харальд Леманн працює лікарем ортопедом-травматологом в Берліні та регулярно відвідує ...
Окуляри, лінзи.. Що далі? 08-06-2018
Окуляри, лінзи.. Що далі?
День починається з безумного гасання по квартирі. «Присягаюся, я залишив їх на тумбочці. Вони у ванній кімнаті? Ні. На кухні? Ні.» Через 20 хвилин ви повертаєтеся до того місця, де починали, і ...
392 . 17267 . 45839830